Графік роботи:
пн-сб: 8.00 - 20.00
нд: 9.00 - 18.00

Geringhoff

Показано 1–20 із 28

Жатки Герінгоф вважаються найкращою технікою для збору соняшника та кукурудзи. Вони показали себе надійною та вигідною технікою, якій потрібні тільки регулярний технічний огляд та запчастини.

Оригінальні запчастини на жатку Geringhoff в Україні знайти непросто, або вони коштують досить дорого. Багато господарств шукають недорогий і якісний аналог, який дозволив би зробити ремонт дешевшим та оптимізувати процес обслуговування техніки.

Компанія AGRO GROUP – український виробник запчастин для сільськогосподарської техніки. Ми розробляємо та продаємо аналоги запчастин відомих брендів, які не поступаються якістю оригіналу, а коштують дешевше.

Нас можна замовити від ножів для комбайна до розробки запчастин за вашими кресленнями. Запчастини на жатку Герінгоф виготовляються з якісної європейської сталі, мають гарантовано довгий термін експлуатації та гарантії.

Як виробник продукції, компанія гарантує відповідність товару заявленим характеристикам та відсутність дефектів. Якщо ви отримали дефективну деталь, це трапилося випадково. Дайте нам про це знати якомога швидше і проблема буде вирішена в лічені дні або навіть години.

Замовити запчастини до жатки Geringhoff

В асортименті каталогу знайдете все, що потрібно для ремонту жатки Герінгоф. Великою популярністю користуються:

  • втулки;
  • болти та гайки;
  • ножі різного типу.

Рекомендуємо дізнатися у механіка, які запчастини потрібні для ремонту найчастіше у вашому випадку та замовити їх з запасом. Це дозволить забезпечити стабільну роботу техніки та швидке обслуговування.

5 причин купити запчастини до Герінгоф у нас

  1. Компанія AGRO GROUP є виробником продукції. Ми знаємо про запчастини абсолютно все та можемо зробити унікальну деталь за вашим кресленням.
  2. Ми маємо власне виробництво, напрацьованих та перевірених роками постачальників матеріалів, що дозволяє запропонувати вигідні ціни на запчастини. Ви купуєте товари дешевше, а якість отримуєте не гіршу за європейські товари.
  3. Великий асортимент продукції. Допоможемо знайти та підібрати запчастини до жатки Герінгоф та іншої техніки. Менеджери нададуть будь-яку інформаційну підтримку та оформлять для вас замовлення.
  4. Декілька варіантів розрахунку за товари. Є можливість розрахуватися безготівковим способом з ПДВ. Уточнюйте деталі за телефоном на сайті.
  5. Доставка по всій Україні. Працюємо з різними поштовими операторами. Ви отримаєте своє замовлення своєчасно.

Замовляйте запчастини до жатки Герінгоф вже сьогодні, дзвоніть за телефоном або заповніть заявку на сайті.